Пінобетонні блоки

Пінобетон є різновидом пористого бетону. Для його виготовлення використовують пісок, піноутворювач, цемент і воду. У деяких випадках допускається добавка пластифікаторів, а також закріплювача і фібри, щоб поліпшити характеристики піноблоку, а також підвищити його міцність. 

Пінобетон, на відміну від газоблоку, має закриту структуру пористості. Це означає, що бульбашки в товщі виробу ізольовані одна від одної. Тому при однаковій щільності пінобетон не буде тонути у воді, а газоблок швидко набере воду і потоне. Отже, піноблок має більш високу морозостійкість і кращі теплоізоляційні характеристики, ніж газоблок. За рахунок цього його використовують в місцях з високим рівнем вологості, а також на стиках «холод-тепло». Газобетон не може бути використаний в таких місцях.

Більш того, пінобетон володіє вкрай низьким коефіцієнтом водопоглинання, а тому стійкий до вологого середовища. Окрім того, він є екологічно чистим матеріалом, так як його складові є мінерального походження.

Замовити пінобетонні блоки

Блок пінобетонний D600

Тип/вид

Розміри, мм

Щільність, кг/м3

Теплопровідність,Вт/м оС

Стіновий/гладкий

200 х 600 х 300

600

0,137 – 0,15

*** Переваги піноблоків***:

  1. Висока економічність матеріалу. Завдяки точній геометрії розмірів піноблок кладеться на клей, за рахунок чого можна уникнути утворення «містків холоду» в швах кладки, а також зменшити товщину внутрішнього і зовнішнього штукатурного шару. Вага одного блоку з пінобетону на 10-80% менше ваги важкого бетону, завдяки чому Ви непогано заощадите на фундаменті.
  2. Швидке і зручне монтування. За рахунок низької щільності матеріалу, а також великих габаритів кожного блоку Ви зможете набагато швидше звести стіну з цього матеріалу. При цьому Вам не знадобиться багато розчину. Матеріал легко обробляється, тому в ньому можна проробляти штроби і борозни для проводки електрокабелів, труб, розеток, каналів. Також блоки з пінобетону легко можна розпиляти на добірні елементи за допомогою ножівки, яка використовується і для газобетону. Допустима величина похибки в розмірах блоків становить 1 мм.
  3. Висока надійність. Міцність піноблоку порівнянна з каменем. Крім того, матеріал не схильний до старіння або гниття. Так як піноблок має високу міцність на стиск, його можна використовувати з спорудженні об'єкта з меншою об'ємною вагою, завдяки чому збільшується термічний опір стіни.
  4. Екологічність матеріалу. При нагріванні піноблок не виділяє токсичних речовин. Більш того, він негорючий і пожежобезпечний, не шкодить здоров'ю людини і тварин. Для нього характерний коефіцієнт екологічності 1, як і для дерева. Для порівняння, керамзитні блоки мають аналогічний коефіцієнт 20, цегла - 10, а газобетон - 2. Пінобетон забезпечує мікроклімат в приміщенні, який можна порівняти з таким в дерев'яному будинку. Матеріал не боїться вогкості і дозволяє уникати надто високих температур в літній період, а також контролювати вологість повітря. Це також сприяє створенню комфортних умов для життя. 
  5. Висока термічність. Завдяки високому термічному опору стіни з пінобетону акумулюють тепло, тому можна заощадити на опаленні до 30%.
  6. Вогнестійкість. Пінобетонні стіни мають першу ступінь вогнестійкості і перешкоджають поширенню полум'я по квартирі в разі пожежі. Тому пінобетон використовується також в вогнетривких конструкціях. При впливі інтенсивного вогню блок не вибухає і не розщеплюється, чого не можна сказати про важкий бетон. Таким чином, арматура захищена від нагрівання протягом 4-х годин при товщині пінобетону 150 мм і температурі полум'я 12.000 градусів.
Замовити пінобетонні блоки